Loksim3D magyar fórum

  • Sziasztok!
    Véletlenül megtaláltam a Loksim 3D programot.Számomra eddig ez a leges-legjobb szimulátor.Itt tényleg a vezetéssel kell foglalkozni,elfogadható grafikai háttér mellett.
    Elindítanám ezt a fórumot hátha van olyan aki szintén szereti ezt a szimulátort és esetleg jobban tud németül mint én.Szeretnék pályát építeni,menetrendet készíteni na és persze a magyar mozdonyok sem maradhatnak ki.Hiányos nyelvtudásom miatt tökéletes vezetõállást nem tudok létrehozni.
    Hát röviden ennyi.
    Üdv.:
    Zoli

  • Hello Zoli,


    thanks for your posting.
    Just two remarks:


    - There is a Topic labeled Loksim in english (with subtitle 'non german'. Being aware that hungarian is not english I'd still suggest this topic as the target for 'non german language' positing. Maybe the forum's title needs some readjustment.
    - I think that there are not many hungarian speaking peoples here, so I think it might be better to post in english (or german).


    Welcome to the club


    Tomy

  • ;( @Admin


    Bitte nicht löschen, sondern nach loksim in english verschieben (das erste Posting) und vielleicht
    loksim in english in Loksim International umbenenen.


    Tomy

  • Hallo Zoli,
    also ich versuch mal auf deine Fragen zu antworten.


    Im anderen Forum fragtest du wie du eine Kurve anlegen kannst:


    Zunächst einmal legst du ein Gleis an. Dann klickst du wie im folgenden Bild auf Neu- Kurve:


    Bild 1


    Danach gibst du die Werte wie im Beispielbild ein. Ich denke der Rest ist selbsterklärend. Und fertig ist die Kurve.


    Bild 2


    Du fragtest auch wie du eine Weiche anlegen kannst. Dazu werde ich dir noch morgen oder Montag etwas schreiben.


    Falls du fragen hast, frag einfach...


    Grüße
    Patrick
    ---------------------------------------------------------------------
    halló Zoli , tehát én kisérlet ismertetõjegy -ra a te... kérdések zu feleletek. -ban más ember Forum megkérdezett te ahogy te egy hajlat ráhelyez tudsz : mindenekelõtt egyszer legst te egy sín -nál. akkor klikk te ahogy -ban következõ kép -ra új - hajlat azután gibst te a értékek ahogy -ban Beispielbild egy. én gondolkodva a maradvány van selbsterklärend. Und kész van a hajlat. te megkérdezett is ahogy te egy puhaság ráhelyez tudsz. ahhoz fejlõdésmenet én dir még holnap vagy hétfõ valami ír. abban az esetben, hogy te kérdések sietség , kérdés egyszerû.